سه شنبه ۲۶ شهریور ۹۸

شیکترین لباس ها برای هوای سرد

فروش عمده لباس های روز و با کیفیت

شیکترین لباس ها برای هوای سرد

۱ بازديد

هوا سرد شده چی بپوشم؟

لباس گرم همیشه خاطره خوش یک زمستان سرد را به همراه دارد. با سرد شدن هوا، شاید اولین کاری که می‌کنیم پیدا کردن دم دست ترین ژاکت باشد. جوراب های ضخیم و پلیور هم زود ما را نجات می‌دهند. اما با انتخاب لباس مناسب این فصل، تغییرات تدریجی یا ناگهانی هوا هم برایمان دلپذیر خواهد بود.

 رنگ‌های گرم

برای انتخاب لباس زمستانی بهتر است که سراغ رنگ‌های گرم بروید، رنگ‌های گرم مانند قهوه‌ای خاصیت گرما بخشی دارند و برای فصول سرد مناسب‌تر اند. در ست کردن رنگ لباس تان دقت کنید، زیرا انتخاب رنگ لباس و هماهنگی بین آن‌ها یکی از اصول خوشتیپی است.

لباس بافت عمده
بافت

 مناسب مکان و فعالیت تان لباس گرم بپوشیم

 هرجایی که می‌روید، مناسب دمای آنجا لباس بپوشید. زمانی که در خانه تلویزیون تماشا می‌کنید، به سبک اسکیموها چای و شیرینی صرف نکنید. دمای خانه را متعادل نگه‌دارید و با بلوز، شلوار و جوراب معمولی، به استراحت بپردازید.

اگر به مهمانی ها خودمانی می روید، گول اسم فصل زمستان را نخورید و گرم‌ترین لباس کمدتان را انتخاب نکنید. می توانید مانند منزل خود لباس بپوشید. اما اگر به خرید، تفریح، ورزش و یا هر فعالیتی در فضای باز می‌روید، خود را خوب بپوشانید.

 

در فضای باز لباس‌های پنبه‌ای حرارت بدن را حفظ نمی‌کنند، بهتر است لباس دیگری روی آن ها بپوشید.

 لباس برند بافت

 زیرپوش، گرم‌کن و جوراب بپوشیم

 در جاهای خیلی سرد، زیر بلوز یا پیراهنتان لایه‌ای به عنوان زیرپوش اضافه کنید. برای این کار، از تاپ یا تیشرت‌های رنگی استفاده کنید.

 می توانید از لباس‌های یقه باز استفاده کنید تا قسمتی از لباس زیر دیده شود. سرمایی ها که حتماً سراغ شلوارهای کشی نازک، برای زیر شلوار خود استفاده می‌کنند.

این کار در گرم شدن بدن تأثیر بسیاری دارد. جوراب‌های گرم و بلند، جدا از بهتر کردن ظاهرتان، نقش مهمی در گرم نگه داشتن شما دارند. جوراب های پشمی بخرید. اما اگر می‌خواهید دو جوراب روی هم بپوشید، مراقب جریان خون پای خود هم باشید تا با جوراب تنگ، تحت فشار نباشد.

 لباس بافت مردانه زاماک

 لباس پنبه ای یا پشمی بپوشیم

در فصل سرما، تا حد امکان از پوشیدن لباس هایی با الیاف مصنوعی، پرهیز کنید. الیاف ترکیبی نیز می توانند گزینه های خوبی باشند، در صورتی که پارچه ضخامت مناسبی داشته باشد.

پارچه های پنبه ای برایتان گرمای ملایمی به همراه می آورند. سبک و لطیف اند و شستشوی آسانی دارند. اما به‌تنهایی پوشش کاملی نیستند. درصورتی که، پارچه های پشمی گرم ترین لباس های شما خواهند بود. پس روی بلوز یا پیراهن پنبه ای خود، بافتنی های پشمی بپوشید.

لایه لایه بپوشیدبه‌جای پوشیدن گرم‌ترین و ضخیم‌ترین پلیور یا پالتو ، از چند  لایه لباس نازکتر استفاده کنید. با این کار با گرم شدن دمای اطرافتان، می توانید به راحتی با کم کردن لباس خود، به دمای دلخواه برسید.زیاد لباس پوشیدن باعث عرق کردن و سرما خوردن شده، آزادی حرکتتان را هم کم می‌کند. از طرف دیگر، با پوشیدن چند تکه لباس روی هم، سبک متفاوت و خاص‌تری برای خود می‌ سازید.

سویشرت، پلیور یا ژاکت ضخیم بپوشیم

پلیور یا سوییشرت‌های بافتنی زاماک که روی لباس‌های سبک و لطیف خود می پوشید، نقش مهمی در پوشش شما دارند. این لباس گرم هم ظاهر شیک تری برایتان می‌سازند، هم شما را گرم نگه می‌دارند. پلیورها را روی شومیز یا پیراهن های خود بپوشید.

 ولی همراه ژاکت ها انتخاب های بیشتری دارید. ژاکت های دکمه دارِ یقه باز را روی پلیورهای یقه اسکی بپوشید، تا به نهایت گرما و خوش پوشی برسید. ژاکت های دکمه دار که به پوشاک بافت مردانه زاماک معروف اند، می‌توانند مانند مانتوهای بافت زنانه استفاده شوند.

بافت مردانه

برای انواع این لباس‌ها، بهتر است سراغ انواع پشمی آن‌ها بروید.

این لباس ها زاماک در طرح و رنگ‌های متنوع بسیاری وجود دارند. رنگی مناسب زمینه پوست خود بپوشید. سعی کنید بسته به موقعیت استفاده آن‌ها، رنگی از میان رنگ‌های مد سال انتخاب کنید.

دستکش بافت

کاپشن، پالتو یا اورکت گرم بپوشیم

مهم ترین لباس گرم زمستانی زاماک ، آخرین لایه پوشش شماست. اورکت (Over-Coats) یا روپوش (Over-Shirts) های مردانه، از کاربردی‌ترین پوشاک فصل‌های سردند. اورکت‌های پشمی و گرم، ظاهر شما را تکمیل می‌کنند.

این کت‌ها و کاپشن های بلند ضخامتی بیشتر از کت های رسمی مردانه دارند و مناسب پاییز و زمستان‌های سردند. اما روپوش‌ ها که ظاهری مشابه پیراهن‌های بلند و کاپشن‌های بهاری دارند، برای خنکی فصل بهار و دولایه شدن پوشش، روی بلوز یا پیراهن استفاده می‌شوند.

چی بپوشم؟

پوشاک بافت زمستانه

هوا سرد شده چی بپوشم؟

اورکت بپوشیم
لباس بافتنی

اورکت گزینه مناسب تری به جای کاپشن و سویشرت برای آقایان است مخصوصا اگر خواهان تیپ رسمی زمستانی زاماک باشید اورکت بهترین گزینه برای شما است، اورکت‌های مردانه مدل‌های شیک و رسمی دارند طوری که میتوانید آن را با یک پیراهن مردانه به همراه جلیقه و کراوات ست کنید.

هوا سرد شده چی بپوشم؟

کلاه، شال گردن و دستکش بپوشیم

در کنار لباس گرم به لوازم جانبی مد هم اهمیت بدهید. سر و دست و گردن، به‌ظاهر قسمت‌های زیادی از پوشش کلی بدن نیستند. اما مقدار گرمای زیادی از بدن، با نپوشاندن آن‌ها از دست می‌رود.

قسمت عمده گرمای بدن، از سر خارج می‌شود. سر و گوش‌های خود را گرم نگه‌دارید. اگر برای این کار باید مطابق مد روز باشید، مدل‌های شیک و جذاب زاماک بسیاری در دسترس اند.

دستکش بافت

کلاه زمستانی
کلاه زمستانی

کلاه‌های زمستانی را فقط با تیپ‌های اسپرت میتوانید استفاده کنید و برای تیپ‌های رسمی زاماک زیاد مناسب نیستند، برای تیپ‌های اسپرت هم میتوانید از کلاه‌های بافتنی ساده استفاده کنید تا هم استایل تان را تکمیل کنید و هم گرم بمانید.

اگر هم دوست داشته باشید میتوانید کلاه و شال گردن ست استفاده کنید که بهتر است شال گردن تان بلند شد.

انگشتان خود را از سرما محافظت کنید و دستکش های گرم و راحت انتخاب کنید. متناسب موقعیت خود می‌توانید از جنس‌های مختلف استفاده کنید. برای موقعیت های رسمی از دستکش های چرمی استفاده کنید.

بافت کارن در هوای سرد
پوشاک پاییزی کارن

برای استفاده روزانه دستکش های پشمی تهیه کنید. مانند لوازم جانبی دیگر، رنگ و سبک دستکشتان را با کیف و کفش زنانه و کمربند و کفش مردانه خود هماهنگ کنید. هر جنسی که انتخاب می‌کنید، از مدل‌های آستردار استفاده کنید، تا گرمای دستتان را حفظ کند.

دستکش‌های دوتکه که چهار انگشت و شست را جداگانه می‌پوشانند، به دلیل نزدیک بودن انگشتان، بیشتر از دستکش‌های معمولی گرما را حفظ می‌کنند.

هوا سرد شده چی بپوشم؟
کالکشین لباس

درنهایت، شال‌گردن‌ها علاوه بر گرمای مطلوبی که ایجاد می‌کنند، ظاهر خوش آب و رنگی هم برایتان می‌سازند. در هر موقعیتی که باشید، با استفاده از انواع شال‌گردن‌های طرح دار و ساده، ظاهر جذاب‌تری پیدا می‌کنید.بهتر است برای این کار رنگ شال گردنتان را با لباس بافت زیرِ کت یا پالتو خود ست کنید.

بیش از حد لباس نپوشید. عرق کردن و مرطوب شدن در هوای سرد خطرناک است.

بافت مردانه زاماک

محصولات بافت زاماک را حتما امتحان کنید علاوه بر گرمای لذت بخش ، حس خوبی در سرمای زمستان به شما می دهد.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.